Contact

Voor meer informatie over het project SWW 2.0 kan u zich tot het projectteam richten:
WTCB
Bart Bleys bart.bleys@bbri.be 02/655.77.11 (0489/87.67.19)
Benoit Poncelet benoit.poncelet@bbri.be 02/655.77.11
Nicolas Benavides nicolas.benavides@bbri.be 02/655.79.56
Karla Dinne karla.dinne@bbri.be 02/655.78.01
TMK KCE
Griet Janssen griet.janssen@thomasmore.be 014/56.23.10 (0485/98.05.95)
Simon Binnemans simon.binnemans@thomasmore.be 014/74.10.33
Margot De Pauw margot.depauw@thomasmore.be 014/74.06.91
UAntwerpen
Ivan Verhaert ivan.verhaert@uantwerpen.be 03/265.18.86 (0473/53.92.25)
Voor vragen specifiek over de website kan u contact nemen met:

Nicolas Benavides 02/655.79.56 nicolas.benavides@bbri.be